Antik Bahçe Çeşmesi
Written by barbeku

Antik Çeşme

Antik Çeşmelerle Tarihi Bahçenizde Yaşatın

Bahçenize tarihi bir doku oluşturmak istiyorsanız antik çeşme Ankara firmasını ziyaret etmenizi öneririz. Birbirinden farklı tarz ve desenlerde üretilen antik çeşme modelleri ile otantik bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Sıklıkla müzelerde ve tarihi binalarda gördüğünüz antik çeşme çeşitlerini yeni bir anlayış ve dokunuşla ister bahçenize isterseniz binanızın önüne yerleştirebilirsiniz.

Antik Çeşme Modelleri Nelerdir?

Firma, standart olarak barok tarzında sütun antik çeşme modelleri üretiyor. Belediyeler, kurum ve kuruluşlar ile şahıslar için özel üretimler de yapıyorlar. Hangi tarz ve ebatlarda isteğinizi ilettiğinizde, istediğiniz özellikte ve ölçülerde üretim yapıyorlar. Çeşme havuzları standart olarak yerde üretiliyor. İsteğe göre antik çeşme havuzları ayaklı yapılabiliyor.

Osmanlı, Roma, Bizans veya Arap esintilerini yansıtan antik çeşme modelleri ile bulunduğunuz ortama tarihi bir hava ve zenginlik katmış oluyorsunuz.

Antik Çeşme Özellikleri Nelerdir?

Çeşmeler; beyaz beton, bims ve kalın mermer tozundan üretiliyorlar. Doğal renkleri beyazdır. İstediğiniz renge boyayabilirsiniz. İç kısmı hasır demir ile desteklenmiştir. Bu nedenle tarih kokan antik çeşme modelleri uzun ömürlüdürler. Yazın sıcağına, kışın soğuğuna karşı dayanıklıdırlar. Tek parçadan oluşuyorlar. Havuz kısmı yerde olması istenirse, iki parça olarak da üretilebiliyor.

Havuz kısmının su gideri mevcuttur. Gövde kısmında su tesisatı yerleştirilmiştir. İster açık alana ister bir duvara yerleştirilme avantajı sağlarlar. Hızlı ve kolay kurulum avantajı nedeniyle siz de rahatlıkla kurabilirsiniz.

Antik Çeşmeleri Nerelere Kurabilirsiniz?

Sosyal hizmet anlayışına sahip belediyeler antik çeşme ankara modellerini genellikle temalı parklara, doğa parklarına ve kent meydanlarına yerleştiriyorlar. Bu çeşmeler, bulundukları yerleşim merkezinin kültürünü yansıtacak şekilde üretiliyorlar. Vatandaşlar da hem susuzluklarını gideriyorlar hem de tarihi dokularını öğrenmiş oluyorlar.

Özel kurum ve kuruluşlar bina girişlerine kurduruyorlar. Üzerinde tarihi figürler ve desenlerle süslü çeşmelere logolarını da ekliyorlar. Bu şekilde hem hayrat hizmeti veriyorlar hem de reklamlarını yapıyorlar.

Geniş bahçeye sahipseniz, isterseniz bahçenize kurdurabilirsiniz ya da ana kapının önüne kurdurarak vatandaş ve komşuların da yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Antik Çeşme Siparişi Nasıl Verilir?

Firma, Barbekücü Mehmet adıyla Ankara Kahramankazan’da faaliyet gösteriyor. Betonbarbekü sitesine giriş yaparak firmayla iletişim kurabilirsiniz. Sabit hatlardan veya operatörden bağlanarak antik çeşme Ankara modelleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firma, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı çalışıyor. Ankara ve yakın ilçelere ücretsiz keşif hizmeti sunuyorlar. Çeşmelerin hangi alana nasıl kurulacağı konusunda sizinle fikir alışverişinde bulunuyorlar. Hangi tarz çeşme modeli istediğinizi soruyorlar. Mevcut modeller arasından sipariş verebileceğiniz gibi hayal gücünüzü yansıtan tarzda bir model de üretilmesini isteyebilirsiniz.

Antik Çeşmeler Nasıl Gönderiliyor?

Çeşmeler beton kalıplar olduğu için ortalama 100 ile 120 kilogram arasındadır. Ankara ve ilçelerine firmanın nakliye ve kurulum hizmeti bulunuyor. Daha uzak illerde yaşıyorsanız firma yetkilileriyle görüşerek ürünlerin kargo veya nakliye firmasıyla mı gönderileceğini ayarlayabilirsiniz.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)