Bahçe Barbekü
Written by barbeku

Ankara Beton Barbekü

Ankara Beton Barbekü

Firmamız Kahramankazan’da Beton Barbekü imalatı yapmaktadır. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için 7/24 bizlere ulaşa bilmenizi sağlıyoruz. Bahçelerde ya da teraslarda uygun tasarım uygun ebatta ölçülerinize göre kişisel beton barbekü imalatı yapıp teslim ediyoruz. Sizlerin daha keyifli bir mangal yakmanız için, gönlünüze göre tasarlıyoruz.

Taş, mangal, teras, bahçe ve ankara beton barbekü modelleri bulunuyor. Yerleştireceğiniz ortama göre ebat ve ölçülerde değişiklik yapılabiliyor. Bu konuda firmayla iletişime geçip istediğiniz ölçüleri ve kurulacak alanı söylemeniz yetiyor.

Ankara Beton Barbekü; Firma, Ankara’ya yakın olduğu için bu modeline özellikle ankara beton barbekü adını vermiştir. Tabla kırmızı renkte, baca ve gövde koyu gridir. Mangal ağzı geniştir. Baca uzun değildir. Baca çıkışı diğer modellere göre daha geniştir. Tabla altında arkası açık ikili raf bölme bulunuyor. Kömür veya malzemelerinizi rahatlıkla koyabilirsiniz.

Bahçe Barbekü; Barbekünün üst kısmında kapaklı ve derece göstergeli bölmesi bulunuyor. Ocağın sıcaklığıyla her türlü patlıcan, domates ve biber gibi sebzeleri rahatlıkla pişirebilirsiniz. İsterseniz tepsi bile atabilirsiniz. Bu konuda beton barbekü ankara modeli size büyük avantajlar sunuyor. Mangal bölmesi rahat hareket edebilmeniz için geniştir. Tablanın her iki yanında boşluklar bulunuyor. Maşa, şiş gibi aletleri koyabilirsiniz. Tablanın altında ikili raf bölme bulunuyor. Kapalı bölme nedeniyle baca kısmı kısa tutulmuştur.

Teras Barbekü; estetik ve görünüm bakımından beton barbekü ankara modelleri arasından öne çıkan modellerdendir. Çatı görünümlü barbeküsü ve ince uzun bacasıyla terasınızda güzel bir görünüm sağlıyor. Duvara yapışık oldukları için barbekünün arkaları kapalıdır. Izgaraları rahatlıkla yerleştirmenizi sağlayan 4 bölme bulunuyor. Tablanın altında da kapalı ikili bölme bulunuyor. Mangal malzemelerinizi rahatlıkla koyup, saklayabilirsiniz.

Taş Barbekü; Geniş aileler ve alanlar için beton barbekü imalatı olarak göze çarpıyor. İstediğiniz uzunluğa göre ayarlanabilir bir tabla uzunluğu var. Barbekünün her iki yanında da iki insanın rahatlıkla çalışabileceği genişlikte iki tezgâh bulunuyor. Barbekü içi de çok geniş tutulmuş. Geniş alan düşünülerek baca kısmı kısa tutulmuş. Tezgâhın altında ikişer katlı 6 bölme bulunuyor. Mangal ve bahçe malzemelerinizi saklamak için ideal bir depo alanınız olmuş oluyor.

 
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)