Kütük Çeşme
Written by barbeku

Kütük Çeşme

Doğal Görünümlü Kütük Çeşmeler

Osmanlı Devleti’nden günümüze miras kalan çeşme kültürü günümüzde de devam etmektedir. Farklı çeşit ve modellerde parkları, bahçeleri ve sokak köşelerini süslüyorlar. Bahçenize göre yerleştireceğiniz bir çeşmeyle bahçenize estetik bir görünüm kazandırmış olursunuz.

Çeşme Modelleri Nelerdir?

Çeşme çeşitleri arasında; taş, antik, kütük çeşme modelleri bulunuyor. Doğal görünümü nedeniyle kütük çeşme modeli ön plana çıkıyor. Genellikle parklarda gördüğünüz kütük çeşme Ankara firması olan betonbarbekü tarafından üretiliyorlar. Daha çok belediyeler tarafından tercih edilen bu çeşmeler, çocuk parklarını, doğa parklarını ve bahçeleri süslüyorlar. Özel kurum ve kuruluşlar da farklı görünüm ve ebatlarda bina girişlerine ve bahçelerine yerleştiriyorlar.

Bu çeşmeyi isterseniz bahçenize yerleştirebileceğiniz gibi hayrat niyetiyle belirlediğiniz bir alana da yerleştirebilirsiniz. Bu sayede hem faydalı bir iş yapmış olursunuz hem de sevap kazanmış olursunuz.

Kütük Çeşme Özellikleri Nelerdir?

Doğal ağaç kütüğü görünümlü olan, kütük çeşme modeli estetik görünümüyle ideal bir dekorasyon aracı olarak da kullanılabilir. Beton veya toprak zemine yerleştirilebilir. Kurna ve gövde olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Gövde içerisine su tesisatı yerleştirilmiştir. Kurnanın su gideri vardır. Size sadece musluğu takmak kalıyor.

Kaliteli Alman verniğiyle boyanan kütük çeşme Ankara ve bütün illerde uzun yıllar kullanılabilir. Çeşmede renk seçeneği mevcuttur. İsteğinize göre; açık veya koyu meşe, ceviz, ladin, söğüt ağaçları renklerine boyatabilirsiniz.

Kütük Çeşme Nasıl Monte Edilir?

Firma, çeşmeleri nakliye ve kurulum hizmeti de veriyor. İsterseniz kurmak istediniz alana gelerek ücretsiz keşif hizmeti de veriyorlar. Bu şekilde en uygun ve faydalı olacak kütük çeşme Ankara üretilmesi sağlanıyor.

Standart olarak 80 kilogram ağırlığında üretilen çeşmeleri siz de kurabileceğiniz gibi firma personeli de kurmaktadır. Öncelikle çeşmenin kurulacağı zeminin tesviyesinin yapılması gerekiyor. Çeşmenin kurulacağı yere su tesisatının döşenmiş olması gerekiyor. Önce gövde zemine yerleştirilerek sabitleniyor. Daha sonra kurna gövdeye yapıştırılarak hazır hale getiriliyor. Yapıştırmaların kuruması ve uzun ömürlü olması açısından 24 saat sonra kullanılmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Kütük Çeşme Fiyatları Nasıldır?

Çeşmeler farklı ölçülerde üretildikleri için kütük çeşme fiyatları değişkenlik gösteriyor. TSE standartlarında üretilen ve uygun fiyat garantisiyle satılan kütük çeşme fiyatları için firmayla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti benimseyen firma yetkilileri size en uygun fiyatları vereceğine inanabilirsiniz.

Ankara ve ilçelerine nakliye hizmeti sayesinde en kısa sürede çeşmelerin kurulumu tamamlanmaktadır. Ankara dışında başka bir yerleşim merkezinde yaşıyorsanız siparişiniz kargoyla adresinize gönderiyorlar.

Firmayla Nasıl İletişime Geçilir?

Betonbarbekü veya barbekü sitelerine girebilirsiniz. İster telefonla isterseniz e-mail yoluyla iletişim sağlayabilirsiniz. Hem çeşmeler hem de kütük çeşme fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Sadece çeşme değil, barbekü ve fırın üretimi de yapıyorlar. Hayal gücünüzü yansıtan çeşme veya barbekü düşüncelerinizi aktarmanız yeterlidir. Sizin isteğiniz ölçüde ve tarzda üretim yapıyorlar.

Günün istediğiniz saatinde arayabileceğiniz numarayla aklınıza takılan soruları rahatlıkla sorabilirsiniz.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)