Beton Barbekü
Written by barbeku

Beton Barbekü

Mangal Partilerinizi Ankara Beton Barbeküyle Verin

Ailenizle veya arkadaşlarınızla bahçenizde mangal partisi vermek istiyorsanız ankara beton barbekü modellerinden birini seçebilirsiniz. Kahramankazan’da faaliyet gösteren beton barbekü ankara ve bütün illere barbekü satışını yapıyor.

Bahçenize ya da terasınıza uygun ebat ve ölçülerde siz siparişini veriyorsunuz onlar beton barbekü imalatı yapıp, adresinize kuruyorlar. Size de sadece keyfini sürmek kalıyor.

Barbekü Modelleri Nelerdir?

Taş, mangal, teras, bahçe ve ankara beton barbekü modelleri bulunuyor. Yerleştireceğiniz ortama göre ebat ve ölçülerde değişiklik yapılabiliyor. Bu konuda firmayla iletişime geçip istediğiniz ölçüleri ve kurulacak alanı söylemeniz yetiyor.

Ankara Beton Barbekü; Firma, Ankara’ya yakın olduğu için bu modeline özellikle ankara beton barbekü adını vermiştir. Tabla kırmızı renkte, baca ve gövde koyu gridir. Mangal ağzı geniştir. Baca uzun değildir. Baca çıkışı diğer modellere göre daha geniştir. Tabla altında arkası açık ikili raf bölme bulunuyor. Kömür veya malzemelerinizi rahatlıkla koyabilirsiniz.

Bahçe Barbekü; Barbekünün üst kısmında kapaklı ve derece göstergeli bölmesi bulunuyor. Ocağın sıcaklığıyla her türlü patlıcan, domates ve biber gibi sebzeleri rahatlıkla pişirebilirsiniz. İsterseniz tepsi bile atabilirsiniz. Bu konuda beton barbekü ankara modeli size büyük avantajlar sunuyor. Mangal bölmesi rahat hareket edebilmeniz için geniştir. Tablanın her iki yanında boşluklar bulunuyor. Maşa, şiş gibi aletleri koyabilirsiniz. Tablanın altında ikili raf bölme bulunuyor. Kapalı bölme nedeniyle baca kısmı kısa tutulmuştur.

Teras Barbekü; estetik ve görünüm bakımından beton barbekü ankara modelleri arasından öne çıkan modellerdendir. Çatı görünümlü barbeküsü ve ince uzun bacasıyla terasınızda güzel bir görünüm sağlıyor. Duvara yapışık oldukları için barbekünün arkaları kapalıdır. Izgaraları rahatlıkla yerleştirmenizi sağlayan 4 bölme bulunuyor. Tablanın altında da kapalı ikili bölme bulunuyor. Mangal malzemelerinizi rahatlıkla koyup, saklayabilirsiniz.

Taş Barbekü; Geniş aileler ve alanlar için beton barbekü imalatı olarak göze çarpıyor. İstediğiniz uzunluğa göre ayarlanabilir bir tabla uzunluğu var. Barbekünün her iki yanında da iki insanın rahatlıkla çalışabileceği genişlikte iki tezgâh bulunuyor. Barbekü içi de çok geniş tutulmuş. Geniş alan düşünülerek baca kısmı kısa tutulmuş. Tezgâhın altında ikişer katlı 6 bölme bulunuyor. Mangal ve bahçe malzemelerinizi saklamak için ideal bir depo alanınız olmuş oluyor.

Barbeküler Nasıl Kuruluyor?

Ankara ve yakın çevresine firma personelleri ücretsiz keşifte bulunarak size en uygun beton barbekü imalatı hizmeti veriyorlar. Seçtiğiniz tarz ve ölçülerde imalatı yapılan barbekü, demonte halinde adresinize getiriliyor. Uzman ekip, barbeküyü sizin belirlediğiniz alana montajını yapıp sabitliyorlar.

Barbeküler, mevsimsel şartlara göre üretildikleri için yazın sıcaktan, kışın soğuktan etkilenmezler. Uzun ömürleri sayesinde yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

Barbekü Siparişi Nasıl Veriliyor?

Betonbarbekü sitesine giriş yaparak firma hakkında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz kurumsal isterseniz sabit numaradan arayıp iletişime geçebilirsiniz. Hayalinizdeki barbekü modelini söylemeniz yeterlidir. Kaliteli üretim, düşük fiyat garantisiyle istediğiniz barbekü adresinize gönderilecektir.

 
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)