Bahçe Barbekü
Written by barbeku

Barbekü Mangal

Barbekü Mangal

Genelde masa tasarımı şeklinde üretimi gerçekleştirilen barbekü mangal çeşitleri, özellikle terasta ve balkonlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Ayrıca rahatlıkla bahçelerde de değerlendirme imkanı sunar. Dizayn itibarıyla kaliteli malzeme yapısı ve özel beton tasarımıyla uzun ömürlü bir yapı sunmaktadır. Özellikle sağlıklı bir kullanım imkanı ve düzgün pişirme olanağı yakalamak adına günümüzde beton barbeküler daha fazla tercih edilmektedir.

Böylece istenilen ısı dengesi yakalanarak kısa süre içerisinde en özel bir şekilde yiyecekleri pişirme şansı edilebilmektedir. Daha lezzetli şekilde damak tadına uygun yiyecekleri sofraya sunmak için barbekü mangalı beton tasarımı yapısıyla özel olarak hazırlanmaktadır. Daha çok bacalı mangal şeklinde üretimi gerçekleştirilen bu barbeküler, açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanım imkanı sağlamaktadır.

Özel Tasarım Barbekü Mangalı

Isı genleşmesine en iyi karşılığı vererek rahat kullanım şansı sağlayan özel tasarım beton bacalı mangal çeşitlerini, firmamız bünyesinde en çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Mangalın bütün farklı bölmeleri özel olarak üretilen geçmektedir. Daha sonra yapı harcı ile bir araya getirmek suretiyle tamamen sağlam ve kaliteli bir bütünlük yakalanır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan uzun ömürlü barbekü mangalı kullanılabilmektedir.

Masa şeklinde tasarım üzerinden üretimi gerçekleştirilen bu barbeküler, birçok değişik şekil kapsamında da değerlendirilmektedir. Beton yapısı özellikle sağlık açısından daha uygun yiyeceklerin pişirilerek yenmesine imkan tanımaktadır. O yüzden diğer ürünlere göre beton tasarım altındaki barbekü mangal çeşitleri daha fazla günümüzde tercih edilmektedir.

Kolaylıkla Montaj İmkanı

Özellikle barbekü mangal çeşitleri montaj konusunda oldukça kolay şekilde hazır hale getirilebilmektedir. Bu işlem hem bireysel olarak yapılabilir hem de firmamız bünyesinde uzmanlar kapsamında gerçekleştirebilmektedir. Tüm parçalar eşit oranda düzgün şekilde hazırlanır. Daha sonra yapı harcıyla bir araya getirilerek birleştirilen ürünler, bütün farklı hava koşullarına karşı güçlü bir direnç sağlamaktadır.

Böylece hem yaz hem de kış aylarında sevdiklerinizle beraber eğlenceli bir vakit geçirebilir; birbirinden lezzetli yiyecekleri tam kıvamında pişirme şansını değerlendirebilirsiniz. Model açısından da oldukça güzel bir görüntü sağlayan bu özel barbekü mangalı, balkonlarda, teraslarda ve bahçelerde güzel bir görünüm sunmaktadır.

Baca Tasarımı İle Özel Mangal

Genelde mangal tarzı barbekü çeşitleri daha çok bacalı mangal şeklinde üretimden geçmektedir. Böylece daha düzgün şekilde ve çevreye herhangi bir rahatsızlık vermeden kullanım imkanı elde edilir. İmalatı sağlam ve kaliteli kalıplar eşliğinde gerçekleştirilen bu ürünler, her türlü yiyeceğin rahatlıkla pişirilmesine olanak vermektedir. Burada unutulmaması gereken mutlaka bu mangal çeşitleri kullanırken; ayak kısımları çimento gibi farklı ürünlerle sabitlenmemelidir.

Bunun temel nedeni ileriki zamanlarda ısı genleşmesinin oluşmasıdır. Böylece herhangi bir sorun yaşamadan güven içerisinde, bu mangal çeşitleri her yerde kullanılabilir. Çok uygun fiyatlarla hemen firmamız bünyesinde dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Değişik şekillere ve özelliklere sahip olan ürünler arasından, bütçenize ve mekanınıza uygun seçeneği sipariş verebilirsiniz.

 
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)